Win Big on the Web Weekly
Listing of Winners

 

 

Congratulations to December 2002 AT&T Sweepstakes Winners!

40 Lucky Winners in the month of December 2002  have won $10.00 Pre-Paid Phone Cards  from AT&T! 
 First Name  Last Name Service/Rank
Ken Zimostrad AF, E-4
Joseph Toomey Navy, R
Elmer Hoskins Army, CW 3
Roberto Depaz Army, E-6
Donald Cooper Army, SGM
Thomas Lukas Army, SMS
Beverly Sedar DoD, Civ
Pete Garza Army, CW4
Bill Bach Army, E-6
Brian Parsons Army, E-3
Claudia McGee DoD, Civ
Mary Huffman DoD, Civ
David Martinez Army, E-3
Tracy Stiles Army, E-5
Silvia Burgess DoD, Civ
William White Army, E-4
Sylvia Phipps Army, E-4
Thomas Gaskill Army, E-6
Helga  Johann DoD, Civ
Rosalind Gutierrez DoD, Civ
Bruce  Dowdy Army, 0-4
Joseph Mikos Army, E-5
Joseph McCann Army, E-5
Joanna Vasquez DoD, Civ
Ronald Garland Army, E-5
Ronnie Reynolds Army, E-6
Kristen Dickerson AF, CW2
Joan Thomas DoD, Civ
Rebecca Brown DoD, Civ
Kaethe Pittman DoD, Civ
Elmer Hoskins Army, CW3
Jennifer Clay DoD, Civ
Janet  Fortune Army, FM
Sharon Woolever Army, E-7
Sue  Henson DoD, Civ
Jenny Roper Army, E-8
Mike  Lemlke Civ, E-7
Gary Albone AF, E-5
Dennis Leblanc DoD, Civ
John Rademacher DoD, Civ
Susan McGraw AF, E-6
Shawn Koch Army, E-5
Leslie Follangbee Army, E-3

For a Complete Listing of Winners...

Click Here

Congratulations to Volvo's Enter Fall Sweepstakes!

40 Lucky Winners in the month of November 2002  have won Commemorative prizes from Volvo! 
 First Name  Last Name Service/Rank
Joe Burdette Navy, E-6
LTC  Pittman Army, LTC
LTC  Gilmartin Army, LTC
Joan  Thomas DoD, Civ
Russ  Byers AF, E-4
Sid Taylor Army, Cpt
Michelle Hitchcock DoD, Civ
Barbara Wolde Army, E-5
Gail  Cohen Army, E-6
Kaethe Pittman DoD, Civ
Rebecca  Brown Army, E-3
James Dooley Army, Cpt
Joan  Thomas DoD, Civ
Karen Larsen Army, -4
Carolyn Crissman Army, FM
Diane Bralley Army, E-6
Jessica Biehl AF, E-5
Lynette Nelson DoD, Civ
Kristen Dickerson AF, CW 2
Jennifer Clay DoD, Civ
Pond Zameena DoD, Civ
Diana Harkness Army, FM
Tanya Skaarup AF, FM
Janet Fortune DoD, FM
Stuart Ford Army, E-6
Sharon Wislever DoD, FM
Maria Franklin AF, 0-2
Sue  Hensen Army, Cpt
Jenny Roper Army, LTC
Mike Kembke AF, Ltc
Charlotte Watson AF, E-8
Katherine Pederson Army, Maj
Sylvia Rausch DoD, Civ
Stephen Grant Army, CW3
LeAnna Nocita DoD, Civ
Gary Albone Army, SSG
Dennis LeBlanc DoD, Civ
John Rademacher Dod, Civ
Brian  Rausch Army, LTC
Deborah Campbell Army, FM
Tony Trevina DoD, Civ
Myra Van Alstine Army, E-6
Susan McGraw Army, E-5

Congratulations to  AT&T's End of Summer 40 Winners in the August 2002 Sweepstakes!
First Name Last Name Unit Address/Street
Sgt Douglas Baker CMR 449, Box 703
Ray Behnfeldt Unit 29231, Box 56
Anne Boden 3 Early Drive
Kathaleen Bojorquez 985 Forsythe Rd.
Chris Brown 19 Richard Rd.
CDR Barry Collins Air Mediterranean Unit, Reserve 1082
Laurie Currier 346 Lynn Drive
John Emerson 2/7 WPNS CO. CAAT PLT
Ronald Fahrney CMR 445, Box #5
John Fernando 140 Bridle Path
William Ferris 8028 Hillandale Dr
David Fowler 1620 Craig Lane
Tracy Glenn 1899E Britany Dr.
Robyn Goughenour 6812 Meteor Place
Eric Hall 104 Downing Dr.
Sharon Halloway, Jr 41-582 Inoale St
Brian Hatfield HHD 201st FSB, Unit 28026, Box 67
Lt. Peter Hoerner 9286 Cardinal Forrest Lane, Unit 301
SN Yaelle Kallgren 133 Nournea Rd
SSGT David Kantwill 65B Salmon Dr.
SSG Billie Jean King Rhht 2ACR
Peter Koropcsak Dc 17th Sig, CMR 448, Box 138
Nora Krugman CMR 475, Box 496
Nancy Lauzon HHD 280 BSB
Douglas Lembla A Trp 1-4 CAV, CMR 464
Giddens Maldine USAHC, CMR 457, Box 617
Connie Marlana HHC 1-77 AR Unit 26807
Nick Paneto 2752 Rhett Dr
Egon Pierce USO, Unit 29901, Box 18
Dani Pietras CMR 420, Box 2932
Joanne Russell CMR 442, Box 310
Jennifer Scambilis CMR 425, Box 142
Molly Sickinger CMR 421, Box 156
Peggy Stevens Unit 29201, Box 71
Clints Thiel HHC 3-158, AVN 8 Segt
Michael Thomas B 4-3 ADA, CMR 448
Patrick Villiva CMR 408, Box 1238
Joseph Whitcom CMR 449, Box 1828
Tomas Wolvertan B Co. 1-18th Inf

Volvo's Celebrate Summer Sweepstakes June 2002!

40 Volvo Commemorative Prizes are awarded to the following winers:

 
FIRST NAME LAST NAME CITY
SSG Joseph Agloro Yelm
Gloria Armstrong Goldsboro
Dan Beard APO AE
James Bishop Richmond
TSgt Michael N. Cassady APO AE
Donald Q. Cooper Brown Mills
Jim Corbin Santa Fe
Veronica Crutches APO AE
Kevin Dunn Dieburg
John C. Elkas Rockville
Steven A. Emison Bells
Y Fernandez APO AE
William A Ferris San Diego
Janet Fortune APO AE
Mattie A. Gantz Silver Springs
Annette Hedges APO AE
Cathy A Huntsman Slidell
Daniel Jones APO AE
Anna B. Kroger Tempe
Walt Lenz Wichita Falls
Kodi Lewis APO AE
Frederick K. Martin Albuquerque
Neil K. Martin APO AE
Claudia McGee Copperas Cove
Michael P Morrison Oceanside
Crystal Olmstead APO AE
Barbara Peterson APO AE
Chris Pietras Groton
Carolyn Jean Sayward Harrison Township
Nick Scambilis Beavercreek
Michael Scobey APO AE
Linda Scott Eielson AFB
John Skaarup APO AE
Marita Sray Wichita
Patricia Taylor APO AE
Donald D. Wetzler Schertz
Eric Wivell APO AE
Marianne D. Yoshinage Kamuela
Ken Zimostrad Georgetown
Donald Cooper Browns Mills
Rebecca Russo Battle Ground
Betty Zimostrad Georgetown
Dena    Shaheen Colorado Springs
Steven Emison Bells
Kevin Dunn APO AE
Linda Scott Eielson AFB
John Elkas Rockville
Mattie Gantz Silver Springs
Doug
Kenneth
Reigna
Richard
Stark
Kiger
Rushford
Marolt
Goose Creek
APO AE
Hinesville
APO AP

 


VMS - http://www.volvocars.com/militarysales


"Win Big on the Web"
Weekly Winners!
 
23 Feb 2002

1. Tim England, CW2, US Army, Europe

2.  T. MacDonald, LTC, US Army Reserve, KS

3.  Cynthia Armstrong, E-7, AF, Europe

4.  Tanya Panula, Dep, US AF, VA

5.  Frederick Martin, CDR, (Ret), USN, NM

6.  Jacob Garcia, SSG, (Ret), Army, Europe

7.  Angela Summerall, Civ, Army, VA

8.  Vincent Malabo, Civ, AF, WA

9.  Doug Stark, 0-2, US CG, SC

10. Mark MacDonald, E-7, AF, VA

16 Feb 2002

1.  A Stripe, Col, (Ret), US Army, GA

2.  Robert Sakara, SFC, US Army, SC

3.  David Solar, LTC, US Army Reserve, FLA

4.  Ricky Deschaw, E-5, US Army, Europe

5.  Pauline Joan Murphy, Dep, Navy, FLA

6.  Kevin Littleman, SSGT, US AF, Europe

7.  David Abercombe, E-7, AF, WA

8.  Marnard Kayne, E-6, AF, MI

9. Rebecca Russo, E-6, US AF, WA

10. Richard Prezekara, T-Sgt, US AF, NM

9 Feb 2002

1.  Jonathon O'Neal, E-6, Navy, Pacific

2.  Carol Mary Lawson, Sgt, US Army, Europe

3.  Loretta Pulman, E-5, US Army, Europe

4. Melony Are, NF3, Civ, VA

5.  Don Dees, GS-11, Civ, WA

6.  Maria Sray, E-5, US Army, KS

7.  Karin Young, Civ, DoD, VA

8.  Racie Co0ok, E-6, US AF, TX

9.  James Wogan, LTC, (Ret), US Army, ILL

10. Denise Brown, E-9, US Navy, TX

2 Feb 2002

1.  Jason Etchell, GS-11, US Army, Europe

2.  Robert Allinger, W-0, US MC, CA

3.  Jospephy Cassady, Civ, US Army, Europe

4.  Nannette Jordan, Civ, DoD, VA

5.  Michael Pullum, E-4, US Navy, CA

6.  Donald Cooper, SGM, (Ret), US Army, NJ

7.  Helena Dillon, E-7, (Ret), US AF, WA

8.  Lewis Andre, E-4, US Army, AZ

9.  James Gallon, CW3, US Army, TX

10. George Babic, E-7, US AF, SC

26 Jan 2002

1.  Shawn Tallevast, PFC, US Army, Europe

2.  Vince Shahayda, CMD, Navy, CA

3.  G. Foxwell, Civ, DoD, Europe

4.  Chris Nicolussi, LLPL, US Marines, NC

5.  Noelle Bihgsne, SMSGT Ret, CA

6.  Tera Barber, Sgt, US Army, AL

7.  Amanda Allen, E-4, US Army, Europe

8.  Mara Senono, E-7, US Army, Europe

9.  Timothy HOrn, Sgt, E-5, US Army, KY

10. Brad Lord, Major, US Army, VA

19 Jan 2002

1.  Ernest Gibson, E-7, US Navy, Bosnia

2.  Dean Frantzaman, E-6, US AF, NC

3.  Jesse Fletcher, SmSGt, US Army, Ok

4.  Patricia Wermers, E-5, US Navy, Ca

5.  Horner Friedrich, 1sgt, US Army, Europe

6.  Thomas Conwell, Ssgt, US AF, Tx

7.  Rosalb Davis, Civ, DoD, Europe

8.  Don Sockrider, Lt. Col., US AF, AZ

9.  S. Blockton, Lt Col., US AF, AZ

10. Robert Stoneham, E-6, US Army, MI

12 Jan 2002

1. William Murphy, PC 1, Navy, Fla

2.  Claudia McGee, Civ, DoD, Tx

3.  Phillip Tackett, CW5, US Army, Europe

4.  Tim Boehm, E-7, US Army, Europe

5.  Marlen Waddell, Civ, DoD, NC

6.  Ann Brooks, Sr. Airman, US AF, NV

7.  Joel Cortez, E-6, Navy, Pacific

8.  Jim Coutoure, E-7, US CG, MN

9.  Ruben Lovato, CW2, US Army, Europe

10.  Doug Stark, 0-2, USCG, CA

5 Jan 2002

1.  Tony Dietz, NF 3, DoD, Europe

2.  Bony Behnfeldt, CDR, Navy, LA

3.  Robert Russell, Maj, US Army, Europe

4.  Rebel Sumner, Gs-12, DoD, Pacific

5.  Bonnie Rindahl, Sgt, US Army, WY

6.  James Roper, SSG, US Army, Europe

7.  Donald Wood, E-7, US Army, AZ

8.  Trevore Davis, E-5, US Army, Pacific

9.  John Hoemer, E-5, US AF, MA

10. Fred Sundstrom, 0-6, US Army, VA

28 Dec 2001

1.  William Smith, Maj, US Army, Europe

2.  Lapine James, Civ, DoD, Europe

3.  Littleton Cook, Ret, US AF, TX

4.  Marita Sray, Civ, DoD, KS

5.  Jeffry Saffell, MSgt, US AF, Japan

6.  Carol May Lawson, E-5, US Army, VA

7.  Robert La Fayette, Sgm, US AF, FL

8.  Thomas Stott, 1st Lt, US Army, Europe

9.  Donna Follman, E-5, US Army, NC

10. Charlen Czuszak, Ltc, US Army, GA

21 Dec 2001

1.  Lester Bol, E-5, Army, MN

2.  Reggie Sampson, SSG, Army, NC

3.  Tracy Currier, TSgt, Army, Europe

4.  Paula Moschler, Civ, DoD, Europe

5.  Raymond Dodds, E-7, Navy, WA

6.  James Haire, SSGT, US AF, Europe

7.  Mark Lewis, Sgt, Army, VA

8.  Dawn Sandefur, SSGT, US AF, SC

9.  Suzi Arnett, Civ, DoD, WA

10. Gary Martin, GS-11, US MC, Japan

14 Dec 2001

1.  Glen McRill, SFC, US Army, Europe

2.  Terri Scott, Civ, DoD, VA

3.  Brian Myless, Spc, Army, Europe

4.  Ivan Glasco, Lt. Col, USMC, FL

5.  Delesia Pierre, Maj, Army, CA

6.  Martin Chaffee, E-7, Army, Europe

7.  Steve Hauschildt, E-5, Army, Europe

8.  Michell Hextell, Civ, DoD, WA

9.  Kirk Baudoin, E-6, Army, Pacific

10. Bev Kramer, Civ, DoD, CA

7 Dec 2001

1.  Earl Weisbrodt, SFC, Army, KY

2.  Marin Thiele, YNC (SS), USN, CA

3.  Bob Trummer, Lt Col, US AF, NE

4.  Gerald Tinnon, CM SGT, US AF, MS

5.  Bruce Kallgren, LCDR, USN, VA

6.  Sandra Phillips, GS-12, DoD, Europe

7.  Karen Biron, GS-8, DoD, NH

8.  William Murphy, Civ, DoD, Fla

9.  Tami Sweet, E-5, US Army, Europe

10. Brian Miller, MSgt, US AF, SC

30 Nov 2001

1.  Eric Waydra, Major, AF, Ill

2.  Robyn Eyles, E-4, US AF, NC

3.  Dale Erdelbrook, E-5, Army, WA

4.  Thomas Gibbings, Major, Army, Europe

5.  Robert Miller, E-6, US Army Reserve, UT

6.  Bev Kramer, Spouse, Navy Ret, CA

7.  Donald Wetzler, E-7, Army, TX

8.  Joel Cortez, MM1/E6, US Navy, Pacific

9.  Michaela Cassidy, Dep, Army, Europe

10. Albert Manlutac, E-7, US Navy, Pacific

23 Nov 2001

1.  Lance Remick, Civ, DoD, Europe

2.  Bernard Milloy, CW5, JITC Army, AZ

3.  David Fahrney, 0-5, US Navy, VA

4.  Cameron Custkey, E-7, US Navy, VA

5.  Mildred Harris, MSgt, AF, OK

6.  Rick McCunney, Civ, DoD, VA

7.  Jacob Garcia, SSGT, US Army, Europe

8.  Christina Miller, Dep, Army, HI

9.  Joan Rasmussen, Dep, Army, NC

10. Edward Netson, LC DR, US NR - Ret, Fla

16 Nov 2001

1.  Rodney Sheldon, MSgt, AF, KS

2.  Dorris Callender, Ret, E-7, Army, Co.

3.  Michael Morrison, E-4, Marine Corps, CA

4.  Linda Scott, Civ, DoD, AK

5.  Mikos Joseph, E-5, Army, Europe

6.  Doug Stark, 0-2, US CG, SC

7.  Robert Toole, T Sgt, US AF, CA

8.  Evelyn Meier, Fm, DoD, Euroep

9.  Jason Stauffer, E-5, US Navy, CA

10. Charles Newman, Gs-13, Dod, MD

9 Nov 2001

1.  Rosalind Webster Gutierrez, Dep, AF, AZ

2.  Bill Attewell, E-7, Ret, Army, Fla

3.  Egon Hatfiel, DoD, USO, Europe

4.  J. Alan Gingrich, Civ, DoD, Europe

5.  Mildred Harris, E-7, US AF, Ok

6.  Lacey Villva, Dep, DoD, Europe

7.  Chris Pietras, CDS, US Navy, CT

8.  Edward Kelly, Civ, DoD, Europe

9.  Valerie Frey, Civ, DoD, VA

10.  Carlo May Lawson, Sgt, Army, VA

2 Nov 2001

1.  Stephanie McMurry, CW2, US Army, AR

2. David Fahrny, OS, US Navy (Ret), VA

3.  Joan Benz, OS, US Navy, MD

4.  Pauline Joan Murphy, Dep, US Navy, Fla

5.  Arnold Emerson, MSgt, Army, MO

6.  Jospeph Florence, E-5, US Army,  Europe

7.  Henry Miller, ICC (Ret), US Navy, CA

8.  Patti Procopi, Civ, DoD, Europe

9.  Connie Trueblood, Dep, US Army, TX

10. Albert Manlutac, E-7, US Navy, Japan

26 Oct 2001

1.  Jeffrey Molony, E-6, US AF, Japan

2.  Deborah Koss, Civ, US AF, VA

3.  Branae Martin, Civ, DoD, Europe

4.  Amy Taylor, Civ, DoD, Europe

5.  Clarence Barry, E-5, US Army, Europe

6.  Ulysses Dalton, E-6, USCG, CA

7.  Jon Draper, Lt Col (Ret), US AF, KS

8.  Bethany Desmit, Civ, US Army, Europe

9.  Chris Pietras, CDS, US Navy, CT

10. Kathy MacDonald, Civ, US AF, ND

19 Oct 2001

1.  Micahael Morrison, E-5, Marine Corps, CA

2.  Nick Scambilis, Col, (Ret), US AF, OH

3.  Donald Snyder, CW 4, Mo ARNG, MO

4.  Renee McClinton, SFCF 7, Europe

5.  Ricky Deshaw, Sgt, E-5, US Army, Europe

6.  Brennon Pierce, E-3, USAF, NC

7.  Dana Shaheen, Civ, US Army HA

8.  Ronald Russell, GS-7, DoD, Europe

9.  Bob Lemeshka, GS, DCA, VA

10. Charles Story, SSG, US Army, Europe

12 Oct 2001

1.  Dorris Callender, E-7, Ret, US Army, CO

2.  Thomas Pingry, Ret, US Army, In

3.  Littleton Cook, Ret, US AF, TX

4.  Allen Sayward, Ret, US Navy, MI

5.  Kenneth Gilley, M Sgt, US Army, TN

6.  Jim Corbin, Ret, US Army, NM

7.  Thomas Brown, MSgt, AF, MD

8.  Robert Russell, Major, US Army, Europe

9.  Jamile Shaheen, SSG, E-5, US Army, HA

10. Monique Hester, E-4, US AF, Europe

5 Oct 2001

1.  John Jensen, Civ, DoD, US Army, VA

2.  Brian Clayson, WG-06, US Army, Europe

3.  Gary Pettit, E-7, US AF, MD

4.  Mark Lewis, SGT, US Army, VA

5.  Kenneth Morris, E-4, US Army, Tuzla

6.  Mathew Shedd, CW2, US Army, Europe

7.  Cary Sa Soucie, SSGT, US Army, Europe

8.  Dawnith Douglas, GS 5, DoD, VA

9.  Diana Davis, Civ, DoD, MS

10. Carolyn Murphy, Cpt 03, Europe

28 Sept 2001

1.  James Roper, SSG, US Army, Germany

2.  Daniel Radick, Lt, USAF, Ohio

3.  Steven Emison, Col, US Army, (Ret), Texas

4.  Bob Lemeshka, GA, DCA, VA

5.  Johny McGee, E6, US Army, Texas

6.  DAve Luetwitz, NF 4, DOD, Germany

7.  Linda Scott, Civ, DOD, Alaska

8.  John Stewart, CDR, USCG, Reserve, Ohio

9.  Levlie Lovato, CW2, US Army, Germany

10. Earl Wendt, SSGT, US AF, MI

21 Sept 2001

1.  Larry Ferebee, SFC, E-7, Germany

2.  Luis Arboleda, E6, US Navy, HI

3.  James Collon, SSGT, US AF, Germany

4.  Rick McCunny, Civ, DOD, VA

5.  Karen Kwong, Civ, DOD, KA

6.  Brian Metcole, E-4, US Army, Germany

7.  Fred Booth, T-Sgt, US AF, VA

8.  Margaret Kempfer, Dep, USAF, FL

9.  Bernard Havre, CW 5, US Army, (Ret), AZ

10. John Lavender, Civ, US Army, Germany

14 Sept 2001

1.  Johny McCray, E-8, USMC, HA

2.  Rick Sitter, US Navy, Ret, CA

3.  Armando Lopez, SFC, US Army, Germany

4.  Sean Teeter, E-5, US Army, Germany

5.  Christy Dixon, DW, US Army, GA

6.  Tisa Aglora, Spouse, US Army, WA

7.  Mike Price, Cpt, US Army, Germany

8.  Ursula Carter, GS-7, DOD, Germany

9.  Carla Hatch, SSGT, US AF, MS

10.  E. Rodriguez, GS-1, DOD, VA

7 Sept 2001

1.  Johny McGee, E-6, US Army, TX

2.  Allen Loring, US Navy, Ret, MI

3.  Elliott Bohler, SSG, US Army, Germany

4.  Joseph Linneken, USMC, Ret, SC

5.  Joseph Agloro, E-5, US Army, WA

6.  Rosalind Webster, Dep, US AF, AZ

7.  Karen Cribb, Civ, DOD, Germany

8.  Michelle Lartique, Civ, US Army, VA

9.  Scott Schoenick, E-6, US Navy, MD

10. James Miller, SSGT, US AF, Italy

31 August 2001

1.  Robyn Eyles, E-4, USAF, NC

2.  Robert Winstead, SGM (Ret), Army, VA

3.  Mike Massicote, E-7, Army, Germany

4.  Cathy Vanduzer, Civ, Army, DoD, Germany

5.  Kenneth Gilley, MSgt, Army, TN

6.  Dorris Callender, Army, Dep, CO

7.  Jim Corbin, Ret, Army, NM

8.  Allen Loring Sayward, Ret, USN, MI

9.  Thomas Pingry, Army, IN

10. Kimberly Woods/Bonds, Civ, DoD, Germany

24 August 2001

1.  Thomas Brown, MSgt, US AF, MD

2.  Robert Russell, Major, Germany

3.  Jamile Shaheen, SSG/E5, HA

4.  Monique Hester, E-4, USAF, England

5.  Littleton Cook, Ret, USAF, TX

6.  Sharon Fernando, Dep, Spouse, USMC, HA

7.   Carol McElroy, Dep, Army, VA

8.  Joseph Mikos, MSgt, AF, Germany

9.  Gregory Roberts, Staff Sgt, AF, Germany

10. Marie Square, CC2, Army, Germany

17 August 2001

1.  Robert Kempfer, E-7, USAF, (Ret), FL

2.  Linda Scott, Dep, Army, Alaska

3.  Michael Ericson, WO1, Army, AL

4.  Willain Bach, SFC, Army, Germany

5.  John Day, Spt, Army, GA

6.  Michael Sparks, S Mgt, (Ret), Army, CA

7.  Connie Forrester, Dep, (Ret), Army, CO

8.  Jeffrey Malony, E-6, USAF, Japan

9.  DAvid Falnrney, 0-5, USN (Ret), VA

10. Patrick Scholle, Cpt, USAF, NV

10 August 2001

1.  Vicky Hsiajones, E-5, USMC, CA

2.  M. Muranich, Lt. Col, USAF, Germany

3.  Steve Kocsis, E-5, Army, Germany

4.  Trevor DAvis, E-5, Army, Germany

5.  Robert Dapaz, E-6, Army, (Ret), FL

6.  Terrance Laizon, MSG, Army, VA

7.  Silvia Burgoss, Spouse, Army, HI

8.  Connie Schoenick, Dep, Navy, MD

9.  Elierzer Silvia, E-4, Army, Germany

10. Helena Dillon, Dep, AF, WA

3 August 2001

1.  Connie Trueblood, Dep, Army, TX

2.  Cedric Redmon, Sm Sgt, USAF, VA

3.  Michelle Snyder, E-4, Army, Germany

4.  Ellen Williams, Dep, Army, Germany

5.  Kathy Masunga, Spouse, Army, Italy

6.  Martin Thiele, YNC, (SS), Navy, CA

7.  Harry Woods, E-9, Army, Japan

8.  Victor Moss, M Sgt, USAF, Japan

9.  Dorothy Golightly, Spouse, USAF, MT

10. Joyce Myers, SFC, Army, Germany

27 July 2001

1.  Charles Newman, GS-13, DoD, MD

2.  Margaret Kempfer, Dep,USAF, FL

3.  D.. Tones, Dep, USMC, CA

4.  Kathleen Hall, Dep, USAF, (Ret), TN

6.  Dale Polk, GS-10, Navy, Greece

7.  Michael Spakes, SMGT, Army, (Ret), CA

8.  Jerry Yellin, Maj, USAF, (Ret), CA

9.  Mark McDonald, LTC, USAF, KS

10. Diane Wempe, Dep, Army, Germany

20 July 2001

1. Robert Sakara,  Army (Ret), SC

2.  Tanya Spackman, Dep, Army, UT

3.  Priscila Gambill, Spouse, USAF, SC

4.  Carmen Pagan, Sgt/E-5, Army Reserve, FL

5.  Chris Pietras, CDR, USN, CT

6.  Stuart Sumner, GS-12, DoD, Korea

7.  Carla Hutsch, S Sgt, USAF, MS

8.  James Langlois, LTC, Army, Germany

9.  Richard Obregan, LT, Navy, CA

10. Lynn Wood, Spouse, Army, AZ

13 July 2001

1.  James Mellen,CW3(RET), USA

2. Martin Thiele, YNC(SS), USAF, USA

3. Jon W. Miller, SMSGT, USAF, JP

4. Christy Dixon, DW/E-8, Army,USA

5. Chris Pietras,CDR,USN.  USA

6. Stephanie Mcmurry, CW2, Army, USA

7. Corinne Schoeick, Dependent, Army. USA

8. Mike Kelly, E-7, Army, USA

9. Beverly Sedar, Spouse, US Army, USA

10.Tanya Panula, Dependent, USAF, USA

6 July 2001

1.Leonard Kaminski,E-7, USAF, USA

2.Bernard Milloy, CW5(Ret), Army, USA

3.Lucille Hummel, Ret,USA

4.Dena Shaheen, GS-5 DOA, USA

5.Edwin Ward,SMSGT, USAF (Ret), USA

6.Vincent Maiabo,3s. USAF, USA

7.Tracy Currier, TSGT, USAF, USA

8.Harris Mildred, E-7, USAF. USA

9.Anthony Williams,E-6, Army, USA

10.Rosalind Webster Gutierrez,Dependent, USAF, USA

 29 June 2001

1.Robyn J. Eyles, E-4, USAF, USA

2.Dominick Capone iv, Enlisted, Army, USA

3.Gene M. Bunker, GS-7, CIV, USA

4.Travis Jones, E-5, USMC,USA

5.Amanda Oneal,USA

6.John Porter, E-6 (Ret), Navy, USA

7.Eric Winter, DA, USA

8.Carol Mcelroy,ASAALT Pentagon, Army, USA

9.Tanya Spackman,USA

10.Eric Wydra, Major , USAF, USA

22 June 2001

1.Lee Roupe,Major, Army, USA

2.Ofelia Hoy, D/W, USN, USA

3.Timothy K. Horn,SGT E-5, Army, USA

4.James Conner, SPC E-4, Army,USA

5.Harold S. Nunn Jr. SFE, Army. USA

6.Nick Scambilis, (Ret), USAF, USA

7.Mathew Hasen, E-5, USAF, USA

8.Robert Winstead,Army, USA

9.Tom Robin, E-6 SSg, Army, Germany

10.Earl Hoy, GS-12, USN, jp

15 June 2001

1.Tina Thome, SSGT, USAF, USA

2.Jim Corbin,(Ret), Army, USA

3.Jana Kendall , Dependnt, Navy, USA

4.Bruce Kalllgren, LCDR(Ret), USN, USA

5.Teresa Toombs, Army, USA

6.Bob Lemeshka,GS DCMA, USA

7.Stephanie Mcmurry, CW2, Army, USA

8.Ogbu Evangeline, SPC, Army, USA

9.Micheal Sparks, SGT(Ret). USAF, USA

10.Gayla Lukas, US Army, Ret,  USA

8 June 2001

1.  Consuelo Garza, US Army, (Ret), TX

2.  Kenneth Gilley, US AF (Ret), TN

3.  Dominick Capone, Civ, US Army, Ok

4.  Marge Linneken, US MC (Ret), SC

5.  Sharon Kay Fernando, Dep, USMC, HI

6.  Norman Rainwater, CPL, USMC, TX

7.  Debra Sue Myatt, Civ, US Army, KY

8.  Doris Callender, Civ, US Army, (Ret), CO

9.  Mary Huffman, Civ, US Army, CA

10. Donald Synder, CW 4, US Army, MO

1 June 2001

1.  Carolyn Jean Sayward, Dep, US Navy, MI

2.  Carol McElroy, Dep, Pentagon, MD

3.  Nick Scamblis,  US Army, (Ret), OH

4.  Jim Corbin, US Army, (Ret), NM

5.  Valerie Layton, Civ, DoD, ME

6.  Vincent Malabo, Civ, US AF, CA

7.  Dorothy Golightly, US AF, (Ret), MT

8.  Bob Lemeshka, Civ, DoD, VA

9.  Cook Littleton, US AF, (Ret), TX

10. Caolyn Sayward, Deb, US Navy, MI

25 May 2001

1.  April Behras, E-9, US Army, VA

2.  Allen Loring, US Navy, (Ret), MI

3.  Tracy Currier, T-Sgt, US AF, Germany

4.  Kay Jeffrey, Civ, DoD, Germany

5.  Edwin Ward, M SGT, US AF (Ret), WA

6.  H. Burke, Dep, US Navy, MD

7.  Jesus Rodriguez, , E-4, US AF, Germany

8.  Earl Weisbrodt, SFC, US Army, (Ret), Germany

9.  Charles Jekel, E-6, US Army, VA

10.  Michael Erickson, WO1, US Army, LA

18 May 2001

1.  Beverly Sedar, US Army, (Ret), CO

2.  Jason Kesterson, E-5, US Army, Germany

3.  John Porter, E-6, US Navy, (Ret),  GA

4.  Mana Silvia, Dep, US Army, Germany

5.  Don Pearson, SFC, US Army, VA

6.  Amanda Allen, E-5, US Army, Germany

7.  Pablieo Ruelan, Dep, US Army, Germany

8.  Stan Gillaspie, SGM, US Army (Ret), Germany

9.  Alonzo Atkinson, LTC, US Army, WA

10. Christy Dixon, E-8, US Army, GA

11 May 2001

1.  Randolph Beidler, E-4, US AF, Germany

2.  John Porter, E-6, US Army, (Ret), SC

3.  Robert Sedar,  US Army, (Ret), CO

4.  Dawn Sandefor, SSGT, US AF, Germany

5.  Joseph Dixon, E-8, US Army, (Ret), VA

6.  Angel Blockton, E-7, US AF, Germany

7.  Dena Shaheen, GS-05, DoD, WA

8.  Dava Gingrich, Civ, DoD, Germany

9.  Earl Weisbrodt, SFC, US Army, (Ret), W. VA

10.  Bernard Talbot, O-6, PHS, WA

4 May 2001

1.  Rosalb Davis, Civ, DoD, Germany

2.  Robert Kempfer, E-7, US AF, (Ret), GA. 

3.  Chris Pietras, CDR, US Navy, VA

4.  Brennon Pierce, E-3, US AF, KY

5.  Bill Attewell, E7, US Army, (Ret), Fla

6.  Joseph Agloro, E-5, US Army, Ill

7.  Rosalind Webster, Civ, US AF, AZ

8.  Scott Scoenick, E-6, US Navy, WA

9.  Kimi Clark, E-4, US Army, Germany

10.  Thelma Kennedy, MSG, US Army, WA

27 April 2001

1.  Jason Eckridge, Civ, DoD, Japan

2.  Donald Meyerpeter, TSgt, US AF, Travis, AFB, CA

3.  Thomas Lukas, SMS, US AF,(ret), CA, , 

4.  John Kaviak, E-6, HHC 187 Ord, BN, HA

5.  Ed Spotts, E-6,US Army, B Unit, 577 Eng Bn, MO

6.  Steve Rauschelbach, Civ, US Army, Europe

7.  Margaret Kempfer, Dep, US AF, WA

8.  Lucas Hodgkins, Ens, US Navy, NSGA Northwest, WA

9.  Joshua Wood, Spc, US Army, CMR 402, Europe

10. Freeman Witherspoon, SSG, US Army, CMR 442, Europe

20 April 2001

1.  Ken Richter, SFC (Ret), US Army, LA

2.  Carol McElroy, Dep, US Army, Pentagon, WA

3.  Beverly Sedar, Civ, DoD, US Army, VA

4.  Denise Brown, E-9, US Navy, Fla

5.  Martin Thiele, YNC, US Navy, Ret, FL

6.  Joseph Dixon, E-8, US Army, Ret, GA

7.  Bill Attewell, E-7, US Army, Ret, SC

8.  Diana Dorsey, E-5, 293rd BSB, Europe

9.  Rosalind Gutierrez, Dep, US AF, SC

10. Hardie Higgins, Maj, HQ V Corps, Europe

13 April 2001

1.  Lisa Currier, Dep, US Army, Det 2, Europe

2.  Michelle Mize, E-4, US AF, 35th SVS, Pacific

3.  John Porter, E-6, US Navy, Ret, WA

4.  Fernando Casao, MSGT, US Army, Europe

5.  Myona Herron, Civ, DoD, 266th HINCOM, Europe

6.  Ronald Watsonm, MSGT, US AF, WA

7.  Kenneth Mulliken, E-6, US Navy, NTTC Corry, Va

8.  Brenda Boone, Civ, US MC, 26 MEU, NC

9.  Mike Jazdyk, Cpt, US Army, HHC ALMC, VA

10.  Connie Forrester, Civ, Dod, CO

6 April 2001

1.  Doug West, E-6, US Navy, NMCB-1, Pacific

2.  Ryan Kalip, SSG, US Army, 1-58th Avn Regt, Texas

3.  Linda Sherill, Civ, US AF, Illinois

4.  Ucschi Losch, Civ, DoD, HQ Univ of MD, Europe

5.  Tom Garver, LTC, US Army, Heidelberg, Germany

6.  Ronald McGill, MSG, E-8, US Army, VA

7.  Jeff Smith, E-7, US Army, B Co 1/77, Europe

8.  Lesley Beckstrom, E-5, 1st Perscom, Europe

9.  David Farhney, 0-4, USN (ret), VA

10. Walt Lenz, Maj, US AF (ret), OR

30 March 2001

1.  Rebel Sumner,  GS 12, DoD, DCMC, Korea

2.  Sarah Winters, Civ, DoD, HQ 43 Sig, Europe

3.  Diana Davis, E-4, Army, 324 Sig, Europe

4.  Branae Martin, Civ, Army, B 18 Inf, Wa

5.  Helana Dillon, Ret, US AF, VA

6.  Carol McElroy, Dep, Army, Pentagon, VA

7.  Roberto Depaz, E-5 (Ret), US Army, AFRES, TX

8.  Eric Wydra, Maj, US AF, Scott AFB, Ill

9.  Roland MacDonald, Capt, US AF, SC

10. Bruce Keaton, E-5, (Ret), US Army, Co

23 March 2001

1.  Diane Wempe, Civ, DoD, LRMC, CMR 402, Europe

2.  Peter Dulniawka, Maj (Ret), US AFJ, Japan

3.  Deborah Styror, Civ, DoD, 12 GP Supply, WA

4.  Joseph Agloro, E-5, Army, 65th Engr. Bn, Or

5.  Nina Virgil, Ret, Army, NYNAS, CA

6. Terry McElroy, LTC, Army, 103 Army Pentagon, VA

7.  Kenneth Mullikin, E-6, USN, NTTC Corry Station, WA

8.  Randolph Beidler, Spc, E-4, HHC 2nd Bde, Europe

9.  Brian Clayson, WG-06, CMR 454, Europe

10. John Lydon, LTC, Army, HHC 18th MP DE, Europe

16 March 2001

1.  Chi Chi Anyachebela, Civ, Dep, Ft Myers

2.  Jason Kesterson, E-5, Army, 414th Sig Co. Europe

3.  Robert Shick, CW 5, Army, HHD 7-159th, Europe

4.  Kathi Daniels, Ded, DoD, Unit 248, CA

5.  William Bach, SFC, Army, C/66th MI, VA

6.  Steven Woyciechowski, SPC, Army, Ft Bening, KY

7.  Travis Jones, E-5, US MC, MIRAMAR, CA

8.  Lucille Hummel, E-5, Army, CMR 420, Europe

9.  Nettie Rosario, Civ, DoD, 43rd Sig, Europe

10. Craig Violette, GS-6, Army, USA CCK, Japan  

9 March 2001

1.  Dawnith Douglass, GS-5, HHC 5th Sig, Europe

2.  Pat Coffey, Dep, Army, 305 Med Bridge, Europe

3.  Kevin Dunn, LTC (Ret), US AF, 56th Postal

4.  Melissa Loyd, GS-11, DoD, Operation Joint Forge

5.  Trevor Davis, E-5, Army, BPO 1/181 N, Europe

6.  George Bon, FTCS (Ret), Army, Norfolk, VA

7.  Gayle Lukas, Dep, US, AF, Tucson, AZ

8.  Vicky Hsia-Jones, E-5, US MC, MIRAMAR, CA

9.  Rick Green, E-7, Army, 3SCS, Europe

10. Michael Ericson, WO1, Army, B 1/145 AVN, WA

12 Jan 2001

1.  Vicky Hsiajones, E-5, USMC, MIRAMAR

2.  Karen Jose, Civ, DoD, CMR 416, Ill

3.  Randall Riley, E-5, US Navy, USS Cheyenne, Pacific

4.  Roberto Depaz, E-5, AF Res, WA

5.  Jeff Conch, E-8, MSG, US Army, HHC 306th Mi, AZ

6.  Tanya Spackman, Civ, DoD, AMD, Ore

7.  Dean Anderson, 1 SG, (Ret), US Army, PEO, AL

8.  Ryan Kalip, SSG, E-6, US Army,  F. Co. 1-58th, TX

9.  Denise Brown, E-9, US Navy, Naval Hospital, FL

10. Jim Simons, GS-4, PSC 477, Pacific

5 Jan 2001

1.  Beth Pinette, Civ, DoD, CMR 420, Europe

2.  Lorin Roberts, T-Sgt, Ret, Travis AFB

3.  Edwin Ward, S Msgt, US AF (Ret), WA

4.  Thomas Flynn, Ret, SFC, VA

5.  Robert Brown, WG-05, DoD, Blanchfield Army, TN

6.  Regina Hoffman, Civ, DoD, HQ USAMC-E, Europe

7.  John Combs, GS-12, HHC, 4th CMR 454, Europe

8.  Laura Bradley, Dep, DoD, 4 ASOS, WA

9.  Petina Johnson, Civ, DoD, MA-1, VA

10.  Doris Hall, Spouse, Army, CMR 420, Europe

29 Dec 2000

1.  Aimee Garcia, RM SN, US Navy, PSC 488, Pacific

2.  Ron Leinaer, CH, Maj, US AME, WA

3.  David McNailehton, Civ, DoD, Illesheim Bank, Europe

4.  Dale Jones, Civ, DoD, PSC 814, Pacific

5.  Thomas Conwell, SSGT, AF, 882IIS, CA

6.  Carla Pullum, E-5, US Navy, Naval Hospital, VA

7.  Monique Hester, E-4, US AF, 48 SFS, RAF Lakenheath

8.  Stacey Fox, E-4, LRMC, CMR 402, Europe

9.  Edwin Onan, SFC, US Army, 142nd CDS, LA

10. Jacqueline Johnson, E-5, Army, CA

22 Dec 2000

1.   Richard Waldron, MSGT, US AF, San Bernandino, CA

2.  Neil Cribb, MAJ, US Army, HQ USAREUR, Europe

3.  Charles Rivera, E-5, Army, 17 ASG, Japan

4.  James Hassett, LTC, (Ret), VA

5.  Carolyn Murphy, Civ, DoD, CMR 454, Europe

6.  Kevin Schlagel, SSGT, US AF, PSC 813, Korea

7.  Myona Heron, Civ, DoD, 266th HINCOM, Europe

8.  R. Ronowsky, GS13, DoD, CMR 419, Europe

9.  Thomas O'Leary, MAJ, National Guard, NB

10. Bob Trummer, Lt Col, US AF, WA

15 Dec 2000

1.  Anthony Freda, SFC, Army, Dover

2.  S. Mathewson, O-5, US AF, Eglin AFB

3.  Lisa Currier, Dep, Spouse, US AF, VA

4.  Raymond Collins, CW-5, , Army, CMR 420, Europe

5.  Frank Watson, SGT, E-5,  Army, c 1/26 INF, Europe

6.  Deksia Pierre, Maj, US Army, HHC 7th Sig, VA

7.  Debbie Andrews, E-6,US Army, A Co. 1-11th, GA

8.  Jenni Winters, Spouse, Army, HQ 43, Europe

9.  Keith Gunther, Major, Army, CMR 416, FL

10. Benmabine, E-7, Army, LA

8 Dec 2000

1.  Sarah Garver, Civ, DoD, CMR 442, VA

2.  Hank LaRoche, SmSgt, Ret, US AF, NY

3.  Eugene Christie, SmSgt, Ret, USAF, FL

4.  Ron Addison, O-5, USCG, La Jolla, CA

5.  Pam Comodeca, Civ, DoD, 214th AV Bn, Europe

6.  Maria Silva, Civ, DoD, 69th Trans. Co., Europe

7.  Tina Hilker, E-4, DoD, 6th Trans Co, Co

8.  Peter Dulniawka, Maj (Ret), USARJ, Japan

9.  James Carter, CW3, US Army, HHC, 100th ASG, Europe

10. James Hassett, LTC (Ret), US Army, VA

1 Dec 2000

1.  Heidrum Previti, Civ, DoD, CMR 420, Europe

2.  Karin Young, Civ, DoD, Unit 29231, Europe

3.  Noelle Blihgone, E-4, Army, 802 TS, CA

4.  Geo Moore, E-5, Army, Sierra Vista, AZ  

5.  Cisco Soltapal, E-6, US Army, CA

6   Maynard Roderick, E-6, US AF, VA

7.  James Leliech, E-4, Army, D. Co. York, WA

8.  Tim Horn, E-5, US Army, 801st MSB, Fla

9.  Noel Fontaniella, E-8, US Navy, Japan

10.  Goughenour, E-7, US Navy, PSC 817, Europe

24 Nov 2000

1.  Charles Jekel, E-6, Army, B Co. 101, Europe

2.  Brian Bird, Ssgt, US AF, 319 Supply, ND

3.  Bruce Dowdy, 0-4, Army, CMR 420, Europe

4.  Yonston Compton, Civ, DoD, CMR 420, Europe

5.  Brett Pelotte, SPC/E4, AFKN, Japan

6.  John Alumbough, MAJ, US Army, Unit 15015, Korea

7.  Nyles Rice, E-5, US AF, Ft. Cam, KY

8.  Tony Dietz, NF3, DoD, CMR 419, Europe

9.  Conan Dallhman, E-4, US AF,  VA

10. Jeffrie Corn II, E-6, US Army, B. Co. 299th, Europe

17 Nov 2000

1.  Denise Dietz, Civ, DoD, Army, CMR 419, Europe

2.  Jason Stauffer, E-5, Navy, VFA, CA

3.  Richard Mills, E-5, AF, 31 CES, Europe

4.  Othoniel Gross, O-1, US Army, APG, MD

5.  Karen Fleming, Civ, DoD, PSC 3, Europe

6.  Charles Kelleher, E-6, US Army, AFCENT, Europe

7.  Virginia McCartney, NF, Civ, DoD, Europe

8.  Connie Ahlvers, Civ, DoD, US Army, 66 NI

9.  Raymond Egan, MSG, US Army, PSC 303, GA

10. Kenneth Kowalski, SSG, US Army, HHC 1/181, AK

10 Nov 2000

1.  Charlene Czuszak, LTC, US Army, DC#4, GA

2.  Uschi Rosch, Civ, Uni of MD, Europe

3.  Walt Price, Lt. Col., US Army, USAFR, VA

4.  Kent Einmo, Lt. Col., US AF, VA

5.  Lawrence Wilson, MA 1/E-6, US Navy, PSC 473, Japan

6.  Bruce Kallgren , L CDR, US Navy, Japan

7.  Jimmy Joiner, MSgt, US AF, 301st IS, Japan

8.  Michael Brown, Civ, DoD, Unit 29919, Europe

9.  Kevin Moreland, Ret, US Army, WW, AK

10. John Jensen, Civ, DoD, CMR 475, Europe

3 Nov 2000

1.  Darlene Jones, GS-5, DoD, CMR 419, Europe

2.  Harold Iasprilla, Corp, USMC, 2nd FSSG, New York

3.  Dale Polk, GS-10, US Navy, PSC 814, Japan

4.  Peggy Stedman, Civ, DoD, 200th TMMC, Europe

5.  Jim Houle, SmSGT, US AF, Brunswick, Maine

6.  Michael Des Jardins, SSGT, US AF, CMR 467, Europe

7.  Charles Kelleher, E-6, US Army, AFCENT, Europe

8.  Ulysses Dalton, E-6, USCG, PACTRA, VA

9.  Sharon Billie, E-7, US Army, 293rd BSB, Europe

10. Maria Silvia, Civ, US Army, 69th Trans, Europe

27 Oct 2000

1.  Cindy Horn, Civ, US Army, Seatle, Wash

2.  Carolyn Murphy, Cpt 03, US Army, CMR 454, Europe

3.  E. Rodriquez, GS-13, US Army, CMR 420, Europe

4.  K. Butler, GS-09, DoD, 17th ASG, Japan

5.  Andrea Diemer, Civ, DoD, CMR, Europe

6.  Dean Anderson, 1st, Ret, US Army, Huntsville, Ala

7.  Paula Bluster, SGT-E-5, US Army, San Jose, CA

8.  Melissa Smith, Civ, DoD, Fort Meyer, Va

9.  Brett Lewis, SSgt, US Army, Battlecreek, Mi

10. Nettie Rossario, Civ, DoD, 43rd Sig, Europe

20 Oct 2000

1.  Sandy Remick, Civ, DoD, PSC 3, Japan

2.  Jamile Shaheen, E-5, US Army, 2/25 Hawaii

3.  Earl Hoy, GS-12, US Navy, PSC 473, Japan

4.  Jon Miller, SmSgt, US AF, 33 RQS, Korea

5.  Jim Jansons, E-7, US Army, Sierra Vista, Az

6.  Ann Marie Jekel, FM Army, B Co., Europe

7.  Rachel Boehm, Civ, DoD, CMR 420, Europe

8.  Kevin Dunn, LTC (Ret), 55th Postal, Europe

9.  Eric Shumaker, E-4, US Army, PSC, Japan

10. Tim Hardy, Civ,  DoD, PSC 2, Korea

13 Oct 2000

1.  Sandy Hilton, Civ, DoD, HQ USAREUR, Europe

2.  Randall Riley, E-5, US Navy, USS Cheyenne, Japan

3.  Dawn Van Slabrook, GS-12, DoD, HSC 601, Europe

4.  Marion Laragy, Civ, DoD, 26ASG, Europe

5.  Deborah Booth, Civ, DoD, PSC 1, Japan

6.  Kim Mills, GS-13, Civ, CMR 411, Europe

7.  Michelle Snyder, E-4, US Army, 1st PERSCOM, Europe

8.  Daniel Cunales, CPT, US AF, Fairfax, VA

9.  Sherrie Knoller, Civ, DoD, So. CA

10.  Christina Miller, Civ, DoD, Medford, Or

6 Oct 2000

1.  Ofelia Hoy, Civ, US Navy, PSC 473, Japan

2.  Michael Sparks, SMSGT, Ret, US Army, Hainsford, Maine

3.  Richard Waldron, MSGT, Ret, US AF, MD

4.  Diane Wempe, Civ, DoD, LRMC, Europe

5.  Brian Metcalf, E-4, US Army, A. Co., CA

6.  Maynard Roderick, E-6, US AF, Ann Arbor, MI

7.  Wayne Wojda, LTC, US Army, Unit 30400, Europe

8.  Donald Jones, E-4, US Army, Alpha Co. Europe

9.  Craig Mester, E-6, US Army, Ft Hood, TX

10. Markelda Tora, Civ, DoD, HHC 21st TSC, Europe

29 Sept 2000

1. Doug Homa, SFC, US AF, CMR 416, Japan

2. Chris Hendrix, MSgt, US AF, PSC 10, Europe

3. William Bach, SFC, US AF, C/66th, Europe

4.  Blua Bollenbach, Civ, US AF, 235th BSB, Europe

5.  Gerald Wagner, E-7, Ref, US AF, Fairfield, CA

6.  Anthony Leggieri, SSgt, US AF, Shaw AFB, SC

7.  Arthur Bunton, E-8, US AF, Fairfax, VA

8.  Roy Baker, SSgt, Ret, US AF, MO

9.  Tracy Currier, TSgt, US AF, CMR 407, Europe

10. Jamie Caldwell, Col, US Army, 29th Sig, Europe

22 Sept 2000

1.  James Houle, Sm, Sgt, US AF, Brunswick, ME

2.  Thomas Flynn, SFC, Ret, US Army, VA

3.  Diana Davis, Civ, DoD, 324 Sig Co., Europe

4.  Harold Daniel, E-7, US Army, WR-ALC, NY

5.  Tracey Allyn, Civ, DoD, 51 MT, Europe

6.  Raymond Collins, CW5, US Navy, Unit 29231, Europe

7.  Larry Gammon, E-9, US Army, Prince George, VA

8.  Donald Wood, E-7, US Army, Ft. Huachuca, AZ

9.  Lisa Moore, Civ, US Army, ACO 302 MI, Europe

10. M. Corbett, GS-12, DoD, Unit 24901, Europe

15 Sept 2000

1.  Stephanie McMurry, CW2, US Army, Ft. Drum, NY

2.  Jimmie Thomas, Civ, DoD, Uni. of MD, Europe

3.  Dianna Dorsey, Civ, DoD, 293rd BSB, Europe

4.  B. Gaphardt, E-4, US Army, Bel Air, MD

5.  Ricky Carns, MSgt, US AF, 436 EMS, Wa

6.  George Schoenthal, MSgt, Ret, US AF, VA

7.  Cassady, Civ, DoD, Unit 29231, Europe

8.  Jim Simons, GS-04, MWR Atsugi, Japan

9.  Travis Johnson, MSgt, E-7, US Army, 568 Sec, Europe

10. Phillip McLeisch, A. E-4, A Co. 7, Europe

8 Sept 2000

1.  Chales Newman, GS 12, DoD, Ft. Meade, MD

2.  Leighana Adams, Civ, DoD, HQ V. Corps, Europe

3.  Guy Cooper, CW4, US Army, 317 Cavalry, NY

4.  Robert Winstead, SGM, Ret, Alexandria, VA

5.  Charles Jekel, E-6, US Army, Colorado Springs, Co

6.  Sheila Walsch, CW 2, US Army, HQ JSRC, Japan

7.  Dennis Feguera, SGT, HHC 4th Sign, Europe

8.  Don Perez, Civ, DoD, TR 402, S. C.

9.  Michael Dale Carter, E-7, US Navy, PSC 479, Japan

10. Fred Sunstrom, Col. US Army, NATO, Europe

1 Sept 2000

1.  Steve Dowdy, E-6, US Army, 5th Signal, Europe

2.  Kirk Baudoin, E-6, US AF, 377 TRS, Japan

3.  Steven McGarr, Ret, US Navy, VA

4.  Priscila Gambill, Civ, US AF, TX

5.  Martin Thiele, Ret, US Navy, YNC SS, TN

6.  Andre Lewis, E-4, US Army, 209H Sig Co., Europe

7.  Willaim Skabla, MSGT, US AF, 8 Supply Sq., Korea

8.  Bob Scott, T SGT, US AF, 9th MP Det, Europe

9.  Joan O'Neal, 0-4, US Army, CMR 442, Europe

10. Jeff Belli, E-4, Spec, US Army, KY

25 August 2000

1.  SR Blockton, SFC, E-7, HQ 111TH, TX

2.  Ace Clark, SSG, US Army, WRC 2ID, Japan

3.  Jose Garcia, Maj (Ret), US Army, PR

4.  Michael Sparks, SMSGT, (Ret), US Army CA

5.  Delesla Pierre, MAJ, US Army, HHC 7th Sig, Europe

6.  Stephanie McMurry, CW2, US Navy, NY

7.  Beth Haider, E-5, US AF, ND

8.  Thomas Flynn, US Army (Ret), GA

9.  Sean Dougherty, A1C, US AF, VA

10. Mary Toler, Civ, US Army, Atsugi, Japan

18 August 2000

1.  Gus Greene, LTC, US Army, A. Co. 306th MI, AZ

2.  Jolene Denise Hoyle, Civ, US Army, CMR 419, Europe

3.  Lee Roupe, MAJ, US Army, SERMC, VA

4.  Walt Nayzor, US Army, Ret, MD

5.  Thelma Kennedy, MSG, US Army, C. C.o. USASMA, TX

6.  Leonard Kaminski, E-7, (Ret), US AF, S. CA

7.  Richard Mills, E-5, US AF, 31 CES, Japan

8.  Suzi Sanchez, Civ, US Army, Europe

9.  David Miller, SGM, US Army, USASMA, NY

10. Fernando Casao, E-9, US Army, HQ USAREUR, Europe

11 August 2000

1.  Anthony Harmon, E-5, US Army, 19th Sig Co., AZ

2.  Alex Grady, MSG (Ret), US AF, 414th Sig, Japan

3.  Michelle Snyder, E-4, 1st PERSCOM, Europe

4.  Christy Newby, SPC, US Army, HHC, Europe

5.  Eric Consford, E-4, US Army, CN

6.  Anthony Williams, E-6, US Army, VA

7.  Joy Davis, GS-7, Mannheim Elem School, Europe

8.  Johny Oblingor, E-7, US Army, BFSC, TX

9.  Kristy Stahr, Civ, US Army, 11th TC Unit, Europe

10. Richard Marolt, GS-13, US Army, EUSA, Korea

4 August 2000

1.  Terry Snicl, E-6, US Army, 39th Trans Co, Europe

2.  Robert Savage, CW3, US Navy, 214 AVN, Europe

3.  Tedd Pritchard, E-7, US Army, E 5/7 ADA, CA

4.  Sarah Winters, Civ, US Army, HQ 34 Sig, Europe

5.  Eric Burger, E-6,US Army, USAREUR Band, Europe

6.  Releford Elington, SGT, US Army, TX

7.  Crystal Eisenhofer, 529th MP Co., Europe

8.  Jeff Conch, E-8, MSG, US Army, HHC 306th, AZ

9.  Gerald Roller, CW3, US Army, Am Emb, Japan

10. Michael Kimsey, 1CPL, USMC, NY

28 July 2000

1.  Craig Violette, E-6 (Ret), US Army, USA CCK, Korea

2.  Jerry Yellin, Major (Ret), US AF, NY

3.  Charles Jekel, E-6, US Army, Europe

4.  Maile Bottorf, Sr A, US AF, 48 EMS, Europe

5.  Brian Cheke, SSGT, US AF, 23 FS Spang, Europe

6.  Connie Atilvers, Civ, US Army, 66th MI, VA

7.  Mildred Harris, MSGT, US AF, KY

8.  Donald Mackey, ALC, US AF, 786 CFS, Europe

9.  Karin Young, Civ, US Army, 214 AVN, Europe

10. George Brong, Civ, US Army, 191 Ord, Europe

21 July 2000

1.  Barry Benhfeldt, CDR, US Army, VFA 204, LA

2.  Gary Hodge, GS-14, DAC, US Army, Redstone, Ala

3.  Janet Horn,  Dep, US Air Force, CMR 402, Europe

4.  Stephen Woyciehowki, Spc, US Army, Ft. Benning, VA

5.  Kevin Whisman, 01-E, Navy, Pacific

6.  Danny Erickson, Sgt, US MC, MCAF, VA

7.  Diana Davis, Dep, US Army, Europe

8.  Pat Hornen, SFC, US Army, Europe

9.  James Carey, SSG Ret, DFAS, IN

10. James O'Connor, Cpt, US AF, Europe

14 July 2000

1.  Shawn Prior, SGT, E-5, US Army, Europe

2.  David McNaulehton, Civ, DA, Europe

3.  Mathew Hansen, E-5, US AF, PSC 78, Pacific

4.  Dale Pedersen, GS-13, US Army, CMR 420, Europe

5.  Ferdinand Gozum, CPT, US AF, PSC 2, Europe

6.  Jamile Shaheen, SSG, E-6, 2/25 AV BDE, HI

7.  Gerald Wagner, E-7, Ret, Fairfield, CA

8.  Tracy Currier, TSgt, USAF, CMR 407, Europe

9.  Hardie Higgins, MAJ, HQ V. Corps, Europe

10. Marilyn Linder, GS-7, CMR 416, Europe

7 July 2000

1.  Jan Miller, SM SGT, USAF, Japan

2.  Mike Adams, T-Sgt, USAF, 31 SOS/MAT, Europe

3.  Stephanie McMurry, CW2, US Army, Van Buren, AR

4.  Pableo Ruelan, SGT, US Army, HHB 1-4 ADA, Europe

5.  Michael Sparks, SMSGT, RET, US AF, Antelope, CA

6.  Lee Roupe, MAJ, US Army, SERMC, TX

7. Keith Gunter, MAJ, US Army, CMR 416, Europe

8.  Randy Church, SFC, US Army, CMR 430, Europe

9.  Richard Mills, E-5, US Army, 31 CES/CED, Europe

10.  JJ  Ehrat, SPC, US Army, B. Co. 44th Sig, VA

10 June 2000

1.  Jerry Garver, Ret, LTC, US Army, CMR 442, Europe

2.  Linda Lizun, URW, AF, Washington DC

3.  Ron Rushford, E5, US Army, HHC Eng, Europe

4.  M. Muzinich, LtCol, US AF, EUCOM, Georgia

5. Stephanie Leary, E5, US Army, CMR 475, Europe

6. Lou Elledge, LTC, US Army,  Ft. McPherson, GA

7.  Lavell Drayton, TSgt, US AF, Italy

8.  James Roper, SSG, US Army, HHD, Ft. Cambell, KY

9.  Daniel Chiski, Ret, SFC, Fort Meade, MD

10. James Jolin, SPC, US Army, Aberdeen Proving Gr

3 June 2000

1.  Harold Iasprilla, Corp, USMC, 2dfssg, Wash. DC

2.  Patti Procopi, Civ, CMR 420, Europe

3.  Rita Collins, CW, US Navy, INOT, Italy

4.  Geo Moore, Corp, US MC, Sierra Vista, AZ

5.  Ed Kuster, Civ, US Army, HQ USAREUR, Europe

6.  Thomas Zonfrilla, SPC, US Army, HHS, Europe

7.  Paul Knapp, CPT, Ft. Meade, Md

8.  John Susnir, SFC, E7, AFN Wurzburg, Europe

9.  D. C. Smith, NF 04, US Army, 20th SG, Japan

10.  Janet Horn, LRMC, USAF, CMR 402, Ramstein

26 May 2000

1.  John Johnson, Civ, US Army, CMR 475, Europe

2.  Robin Abrams, E-5, US AF, 52 MD, Europe

3.  Michael Erickson, WO 1, US Army, B1/AVN, CO

4.  Michael Sparks, SMSGT, US AF (Ret), CA

5.  Charles Gibson, M/SGT, US AF, OMC-K, TX

6.  Brian Clayson, WG-06, CMR 454, Europe

7.  Charles Newsman, GS-13, NSA, VA

8.  Gary Pettit, E-7, US AF, 32ND AIS, KY

9.  Mark Lewis, SGT, US Army, CMR 440, Europe

10. Robert Winstead, SGM, US Army (Ret), VA

19 May 2000

1.  Craig Mester, SGT, E-6, US Army, Ft. Hood, TX

2.  Mildred Harris, MSGT, US AF, Tinker AFB, OK

3.  Julious Bingham, SFC, US Army, (Ret), VA]

4.  Stephanie McMurry, CW2, US Army, NY

5.  Barry Behnfeldt, US NR, VFA 204, LA

6.  Earl Hoy, GS-12, US Navy, PSC 473, Japan

7.  Dale Polk, GS-10, US Navy, PSC 814, Korea

8.  Jeffrey Hall, SFC, US Army, 514th Maint, PA

9.  Kenneth Morris, SPC, E-4, HHC 49th, VA

10. Robert Brown, WG-05, DoD, Ft. Cambell, KY

12 May 2000

1.  Mathew Shedd, CW 2, US Army, CMR 445, Europe

2.  Kim Mills, GS -13, US Army, CMR 411, Europe

3.  Annette Pederson, Dep, US Army, CMR 420, Italy

4.  Tufuga Manu, E-6, US Army, HHC 16th BN, MD

5.  Susan Forrester, Dep, US Army, CA

6.  Willaim Skabla, MSGT, US AF, 8 Supply SQ, Korea\

7.  Scott Adam, MSGT, US Army (Ret), VA

8.  Hank LaRoche, SM Sgt, US AF, Tyndall AFB

9.  Clay Calkins, E-2, US Army, 209th MP, LA

10. Tina Thome, SSGT, US AF, 341 CES, WA

5 May 2000

1.  David Hartzog, SGT, E-5, US Army, LA

2.  Lance Gytom, E-8, US Army, HQ 34TH, Japan

3.  Cedric Redman, SMSGT, US AF, VA

4.  Lawrence Wilson, MA/E6, US Navy, PSC 473, Japan

5.  Ed Lindeke, LTC, US Army, CMR 442, Europe

6.  James Hassett, LTC US Army (Ret), WA

7.  Craig Violette, E-6, US Army (Ret), USACCK, Korea

8.  Thomas Gaskill, Lt. Col, US MC, AFNW-Uk, UK

9.  Willie Taylor, 1SGT, US Army (Ret), TX

10. Lou Ellege, LTC, US Army, FORSCOM, GA

29 April 2000

1.   Mike Jazdyk, CPT, US Army, HHC, Ft Lee, VA

2.  Larry Ferebee, SFC E7, HHC 11th, Europe

3.  Priscilia Gambill, Spouse, US AF, N. Charleston, SC

4.  SR Blockton, SFC, E7, HQ 11, Europe

5.  Eric Consford, E4, US Army, Ft. Huachuca, AZ

6.  David Hartzog, SGT, E5, US Army, Riva Ridge, LA

7.  Paula Bluster, SGT, E5, US Army, HQ Co.306, Europe

8.  Lynn Wood, Spouse, DoD, Ft. Huchuca, AZ

9.  M. Resty, LTC, US Army, CMR 419, Europe

10. Lawrence Wilson, MA 1, E6, US Navy, Japan

21 April  2000

1. Dana Hall, Civ, DoD, CMR 429, Europe

2. Laura Demco, GS 4, DoD, HQ LANDSCENT

3. Darlene Jones, GS 5, US Army, CMR 419, Europe

4.  Jason Turk, SSGT, US AF, 633 AMUSS, Korea

5.  Kate Cantrell, Civ, DoD, PSC 2, Ft Polk, LA

6.  Janie Caldwell, Col, US Army, 29th Spt, Europe

7.  Donald Jones, E4, US Army, Alpha Co. Europe

8.  Gene Bunker, GS 7, DoD, CMR 457, Europe

9.  Kimi Clark, E4, US Army, CMR 464, Europe

10. Candace Coutour, E5, US Army, Schweinfurt

14 April  2000

1. Michael Erickson, WO1, US Army, Enterprise, AL

2. Gary Hodge, GS 14, DAC, US Army, Redstone, AL

3.  Charles Newman, GS 13, DoD, Ellicott City, MD

4.  Barbara Shedd, Spouse, US Army, CMR 445, Europe

5.  James Haire, SSGT, US AF, DDMA-NG, Europe

6.  Lee Roupe, Maj, US Army, Fort Gorden, GA

7.  Larry Simpson, DoD, US Army, Aberdeen Proving Ground, MD

8.  Ace Clark, SSG, US Army, WRC 2 ID, Japan

9.  CJ Holtzclaw, GS 13, DoD, PSC 473, Japan

10. Eugene Amezcua, E4, US AF, PSC 80, Korea

7 April  2000

1. Kim Mills, GS 13, US Army, CMR 411, Europe

2. Garry McClendon, Maj, US Army, HHC DISCOM, Europe

3.  Earl Hoy, GS 12, US Navy, PSC 473, Japan

4.  Michael Reed, Maj, US AF, Unit 21104, Europe

5.  Krystal Jones, Spouse, US Army, Kuali, HI

6.  Richard Ware, SGT, US Army, 26th ASG, Europe

7.  Myong Hui Schlagel, Spouse, US AF, Korea

8.  Gayla Lukas, Ret, US Army, Tucson, AZ

9.  Jesus Benal, GS 11, 410th BSB, Europe

10. Robert Winstead, Ret, SGM, US Army, Alexandria, WA

31 March  2000

1. Wayne Doyel, GS-09, USA Garrison, APG, MD

2.  Brian Miller, MSgt, US AF, CES/CCQ5, Charleston, SC

3.  Jane Manuel, GS-08, DoD Civ, Patch Am H.S., Europe

4.  Richard Marolt, NF 4, Army, EUSA, Korea

5.  James Haire, SSgt, US AF, CMR 425, Europe

6.  Blaine Oyama, GS-12, Army, 78th Signal, Japan

7.  Thomas O'Leary, MAF, Nat Guard, Jackson Barracks, VA

8.  John Tompkins, E6, US Navy, VRC-30, Korea

9.  Gary Martin, GS-11, US MC, PSC 476, Japan

10. Ed. Lindeke, LTC Army, CMR 442, Korea

24 March 2000

1.   Brian Leary, E5, US Army, 1st MP Co. CMR 475, Europe 

2.  John Tomkins, E6, US Navy, VRC-30, Pacific

3.  James Houle, E8, US AF (Ret), SmSgt, VA

4.  Mike Price, Cpt, US Army, USS C/O, Europe

5.  Silvia Burgess, E5, US Army, Waihiawa, HI

6.  Willie Caston, GS-11, US AF, Calif

7.  Allen Hollums, E9, US AF, 68 IS, VA

8.  Jerry Saffell, MSgt, US AF, PSC 78, Pacific

9.  Robert Winstead, Sgm, US Army, Alexandria, VA

10.  Michael Ambrosio, E7, US Army, HI

17 March  2000

1.  Jerry Saffell, MSgt, US AF, Unit 45002, Pacific

2.  James Earl, Sgt, Army, D Co. 1-4 IN, Europe

3.  Terry Duncan, SFC, US Army, B. Co. 3/81, KY

4.  Reggie Sampson, SSG, US Army, HHC, 4th BDE, Europe

5.  Gary Daratt, E7, (Ret), US AF, VA

6.  Connie Forrester, Civ, (Ret), US Army, WA

7.  Thomas Lukas, Sms, (Ret), US AF, AZ

8.  Ann Marie Jekel, FM, US Army, B. Co. 101, Europe

9.  Fernando Casao, E9, US Army, CMR 420, Europe

10.  Jose Chavez, SFC, US Army, 651st Med. Co., VA

11 March  2000

1.  Charles Gibson, MSgt, US Air Force, OMC, Europe

2.  Ken Zimostrad, E-8 (Ret), US Army, Copperas, TX

3.  Paul Pettit, E-7, US Air Force, 32nd AIS, Europe

4.  Charles Newman, GS-13, DoD, Ft. Meade, MD

5.  Noel Fontanilla, E-8, US Navy, PSC 561, Pacific

6.  Fredo Galinato, E-6, US Navy, HC-6, Norfolk, VA

7.  Michael Dale Carter, E-7, US Navy, PSC 479, Korea

8.  Steve Hauschildt, E-5, US Army, 11th Trans Co., Europe

9.  Brian Cheke, SSgt, US Air Force, 23 FS, Spangdahlem

10.  Bill Erickson, 0-6, US Navy, Anapolis, MD

3 March  2000

1.  David Lee, SGM, US Army, Ft. Bliss, Texas

2.  Michael Bray, GS-11, US Army, USA EDFE, Europe

3.  Ace Clark, SSG, US Army, Ft. Knox, KY

4.  Charles Randle, E-5,US Army, Fort Polk, LA

5.  Paul Knapp, Capt, US Air Force, Unit 15346, Europe

6.  Clifford Taylor, MWR Civ, Aberdeen Proving Ground, MD

7.  Kevin Schlagel, SSgt, US Air Force, PSC 813, Japan

8.  Jason Turk, SSgt, US Air Force, AMSS, Japan

9.  Michelle Mize, E-4, Air Force, PSC 76, Korea

10. Claudia Holtzclaw, Civ, US Army, PSC 473, Japan

26 Feb 2000

1.   Marilyn Ayat, GS-5, DoD, CMR 454, 98th ASG, Europe

2.  Gary Daratt, E-7, Ret, US AF, El Paso, TX

3.  Bart Denny, ENS, Navy, USS Nicholson

4.  Mary Toler, Navy Spouse, PSC 477, Japan

5.  Richard Prezekaza, TSgt, US AF, 27 OSS, New Mexico

6.  Aimee Garcia, RMSN, US Navy, PSC 488, So. Korea

7.  Maile Bottorf, Sr A, US Air Force, 48 EMS, UK

8.  Stuart Sumner, GS-12, DoD, DCMC, So. Korea

9.  Janice Johnson, Civ, DoD, Air Force, 568 Security, Europe

10. John Franklin, NF4, US Air Force, HQ AETC, Texas

19 Feb 2000

Ann Marie Jekel, Civ, US Army, B. Co. 101, Europe

2.  Wesley Buaguess, 0-3, US Army, Leesville, LA

3.  Fran Mirabelle, E-7, US Army, Aberdeen Proving Ground

4.  David Pierce, E-6, Ret, US Navy, Yokosuka, Japan

5.  Ed Spotts, E-6, Ret, US Army, Ft. Leonard, Mo.

6.  Tony Allred, E-8, US Army, Europe

7.  Francis Garbinski, GS-9, US Army, Aberdeen Proving Ground

8.  Larry Overstreet, E-7, US Army, El Paso, Tx

9.  Richard Prezekaza, T Sgt, US Air Force, 27 OSS, New Mexico

10. Dean Anderson, 1sgt, US Army, PEO, Huntsville, Al

11 Feb 2000

1.  Ronowsky, GS 13, US Army, CMR 419, Europe

2.  Andrew Allen, MSGT, US Air Force, PSC 10, Europe

3.  Deborah Booth, T-Sgt, US Air Force, Europe

4.  William Glass, SGT, E-5, C. Co. 44th Sig Bn

5.  Stan Booker, E-7, US Army, Texas

6.  Jose Rodriguez, SFC, US Army, B. Co. 121 Sig Bn

7.  Jeff Gribschaw, CPT, US Army, Fort Benning

8.  Fernando Casao, E-9, US Army, CMR 420

9.  Elizabeth Romero, Civ, US Navy, Pacific

10. Joe Dyckson, T-Sgt, US Air Force, Pacific

4 Feb 2000

1.  Tim Lund, LT 03, US Navy, PSC 480, Pacific

2.  Fred Booth, T Sgt, US AF, PSC 1, Europe

3.  Stephen Lightbody, SFC, US Army, Fort Riley

4.  Joe Dyckson, T Sgt, US AF, PSC 3, Europe

5.  Valerie Brown, LT, US Navy, Pacific

6.  Jimie Toler, E-6, US Army, PSC 477, Pacific

7.  Michael Kyser, Civ, US Army, Atlanta, GA

8.  Earl Hoy, GS 12, US Navy, PSC 473, Pacific

9.  Gary Hodge, GS 14, DAC, Redstone Arsenal

10. Philip Neal, SGT, US Army, HHC, Illinois

28 January 2000

1.  Francis Teh, E-1, US Navy, USS Chosin

2.  Charles Toth, Civ, DODDS, CMR 475

3.  Duane Rentz, SSG, US Army, C Co. 44th Sig Bn

4.  Kevin Swishar, MSG, US Army, Crawford, Louisana

5.  Gregory Roberts, SSG, US AF, EUCOM, 

6.  Alton Styron, E-9, US MC, 12 Mals Group Supply

7.  Dexter Gray, E-6, US Navy, Unit 30400

8.  Paul Pettitt, E-7, US AF, PSCI 

9.  N. Edward, SGT, US Army, A Co-2

10. Marilyn Ayat, Civ, Army, 98th ASG

21 January 2000

 

1.  Kent Einmo, LTC, USAF, Pentagon

2.  Sean Stewart, Civ, Army, PSC 45, Men with Hill

3.  Lance Gytom, E-8, Army, HQ 34th Spt Group

4.  M. Boyd, MSGT, USAF, Ramstein AB

5.  Geo Moore, Civ, .  Marines, Sierra Vista, Arizona

6.  Jason Kesterson, E-5, Army, 414th Sig Co.

7.  David Gogue, Civ, Army, Wilmington, Delaware

8.  Bart Denny, ENS, US Navy, USS Nicholson

9.  Fredo Galnoto, E-6, US Navy, Norfolk, VA

10. Terrance Louzon, MSG, Army, Ft. Myer, VA

14 January 2000

1.  Steve Hauschildt, E-5, US Army, 11th Trans Co

2.  Tim England, CW2, US Army, CMR 405

3.  Michael Reed, MAJ, US Air Force, Unit 21104

4.  Wayne Doyel, GS-09, US Army, USA Garrison

5.  George Ronowsky, GS-13, CMR 419

6  Billy Davis, SGM (Ret), US Army, Virginia

7.  K Butler, GS-09, US Army, 17th ASG - CM

8.  Vega Guadalupe, SFC, US Army, HQ SOC So.

9.  Robert O'Neil, GS-12, US Army, CMR 464

10. Kim Mills, GS-13, US Army, CMR 411

7 January 2000

 

1.  Stan Gillaspie, SGM (R), US Army, 266th FINCOM 

 2.  Don Perez, Civ, US Army, California

3.  Duane Kroseman, Civ, US Army, CMR 430

4.  Fred Booth, TSGT, US Air Force, PSC 1

5.  Bill Erickson, US Navy Reserve, Anapolis, Maryland

6.  Wayne Wejda, LTC, US Army, Unit 30400

7.  Charles Newman, Civ, GS-13, Maryland

8.  P. Anthony, SPC, US Army, F Co. 159

9.  Everett Reich, GS-14, US Army, Maryland

10. Bonnie Hasbrook, Civ, US Army, Oklahoma

31 December 1999

1.  Micael Des Jardins, Civ, US Army, CMR 467

2.  William Bach, SFC, US Army, C. Co. 66th MI Group

3.  Howell Micah, SGT, US Army, 509th MP Co.

4.  Micahel Kuper, Civ, US Army, Atlanta

5.  Earl Hoy, E-7, US Navy, PSC 473, Japan

6.  Albert B. Manlutac, E-7,  Navy, PSC 473, Japan

7.  Chris Hendrix, MSGT,US Air Force,  PSC 10

8.  Dean Anderson, 1SGT, US Army, Alabama

9.  Christina Delgado, SPC E-4, US Army, CMR 434

"Thanks for taking care of our Soldiers."

10. Jose Rodriguez, SFC, US Army, B Co. 121

 
 
 
   
     
 
 
 
     

Partnership Marketing Inc.
No Endorsement Implied